TOP 3 web designové a vývojářské agentury v České republice

TOP 3 web designové a vývojářské agentury v České republice

 

Tento článek bude o nejlepších webdesignových a vývojářských agenturách v České republice. Agentury budou řazeny podle  jejich služeb, významu, referencí a také celkového dojmu z webových stránek firem (jistě budete souhlasit, že toto je také trochu podstatná část hodnocení, vzhledem k celému tématu tohoto článku).

1) NewLogic

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na 1. místě se umístila agentura NewLogic. Tato agentura se opět zaměřuje hlavně na poskytování řešení v oblasti webů (například tvorba webových stránek nebo e-shopů, nebo třeba i jejich dodělání, dále třeba responzivní design pro všechny typy zařízení) a internetového marketingu (Hotelový marketing, Online marketing, …). Mimo jiné ale poskytuje třeba i různé grafické služby, jako třeba grafické návrhy tiskovin nebo vizitek.

Agentura dokončila přes 550 projektů, a toto číslo pořád roste. Agentura vytvořila stránky pro v dnešní době relativně velké firmy, mezi nimiž třeba stojí James Cook languages, Uni-Credit, RE/MAX reality plus, a mnoho dalších.

2) ANTstudio

Na rozdíl od předešlé zmíněné stránky a té, která zmíněná teprve bude, tato stránka nabízí nejvyšší výběr ze svých služeb, jako třeba online marketing (PPC reklamy, Propagace na sociálních sítích, Webová analytika, …) tvorba webových stránek (na platformě WordPress,  správu webových služeb a mnoho dalšího …), e-shopů a nakonec doplňkové služby (nalezení zaměstnanců díky online marketingu, vývoj softwarů pro zefektivnění určitých procesů, …), pod které spadají samozřejmě i grafické služby (návrh loga, bannerů, …) nebo doplňkové služby pro weby a e-shopy (tvorba webu na virtuálním/vlastním serveru, pomoc se změnou majitele domény, rychlý a výkonný webhosting, …).

Tato firma se ve své branži taktéž pohybuje přes 10 let. Mezi její úspěchy patří např. Kompletní online marketing pro DinoPark, spolupráce s firmou Siemens (návrh a výroba magazínu, sociální sítě pro Siemens), dále tvorba stránek pro Geofyzikální ústav AV ČR.

3) Creation

Tato stránka nabízí mezi svými službami opět řešení v oblasti webů (např.tvorbu různých typů webů, internetových obchodů, rezervační systémy, SEO optimalizaci, …) grafické služby (tvorba webdesignu, nových log, návrhů vizitek a pohlednic, signmaking, …) a v neposlední řadě i služby zaměřené na internetový marketing (mimo jiné i tvorba originální reklamy) a nakonec i služby v oblasti fotografování (módní fotografie, fotografie architektury, …).

Stejně jako ostatní je i tato firma ve své branži poměrně dlouho a má ve své správě přes 500 internetových domén. Často si jí vybírají méně známé firmy, ale i přesto se o její úspěšnosti nedá pochybovat.

Celkový dojem

Největší dojem udělala firma Creation – má intuitivní ovládání a domácí stránka pokrývá vesměs vše a je stručná.

Další by byla firma NewLogic, u které je nutno podotknout impozantní grafický vzhled webu. Nutné za zmínku stojí i jejich propagační video shrnující jejich služby.

U firmy ANTfarm na dojmu lehce ubírá chaotičnost domácí stránky.

Všechny firmy působí profesionálně a jsou ve svém oboru dlouhou dobu, využití jejich služeb by jistě nebyla ztráta peněz.