Nejlepší sportovní sázkové weby a aplikace

Nejlepší sportovní sázkové weby a aplikace

 

Sportovní sázení se stalo jedním z nejoblíbenějších disciplín současnosti a jeho technická podpora se snaží udržet krok. Pojďme se podívat na to, kam za sportovním sázením, aby bylo dostupné nejen na vašem PC nebo notebooku, ale i ve vašem mobilním zařízení a vy ho tak měli kdykoliv u sebe.

Přes mobilní zařízení rychle stoupá objem sázek, proto se stává nutností, aby byla dostupná i mobilní aplikace sázení.

SazkaBet

SazkaBet je odnoží Sazky pro kurzovní sázky. Můžete u ní tipovat pouze online. Přes terminál si můžete vkládat a vybírat peníze nebo kontrolovat potvrzení o sázce. K dispozici je prozatím jen mobilní aplikace SazkaBet (aplikace pro android nebo iOS zatím není k dispozici). V každém případě nabízí všechny produkty SAZKY, kompletní nabídku kurzů ze všech zápasů, přináší kompletní nabídku live sázek, živé sportovní přenosy a možnost sázek kdykoliv a kdekoliv. A je tu take Sazka bonusový kód, který vám nabízí pěkný uvítací bonus, který vám umožní začít s pravou nohou.

Tipsport

Prakticky největší rozsah sportovního sázení najdeme u firmy Tipsport. Pyšní se nejširší sázkařskou komunitou a snaží se co nejvíce podporovat live sázky. Protože se dnes drtivá většina sázek uskutečňuje online, odpovídá tomu i technologické směřování firmy. Vyvíjí vlastní aplikace pro Android, iOs a mobilní web. Aplikace nabízí pohodlný přehled a správu vašeho sázkařského účtu, vsazených tiketů, kurzovou nabídku a podrobný přehled uskutečněných a probíhajících zápasů. Podporuje také funkci 3D Touch a multitasking.

Chance

Sázková kancelář Chance jakožto partnerská kancelář Tipsportu nabízí obdobné možnosti. Webové stránky jsou stejně přehledné, design Chance a Tipsportu prozrazuje jejich propojenost. Samozřejmě odlišnosti v detailech či kurzech už zůstávají na vašich preferencích. V každém případě neváhejte stahovat i jejich aplikaci, která bez problému nabízí přehledný přístup k účtu, dále třeba uzavírání předzápasových i live sázek, uzavírání sólo sázek, jejich stornování, samozřejmě živé přenosy a nabízí i funkci obraz v obraze, takže můžete během používání aplikace sledovat právě probíhající přenos.

Fortuna

Rozhodně musíme zmínit i tuto online sázkovou kancelář. Na jejich webových stránkách najdete přehledně vše, co k sázení potřebujete – kompletní nabídku kurzových sázek, statistiky, tabulky, živé přenosy, online vklady a výběry nebo rychlosázky. Pro svou hráčskou komunitu se snaží připravovat i nejrůznější bonusy a soutěže. Např. během aktuálního MS ve fotbale nabízí ve vybraných dnech happy hours, kdy je možné mezi 12:00 – 13:00 při uzavření sázky navýšit výhru na zápasy MS až o 30%.

V jejich mobilní aplikaci pro androidy najdete všechny funkce dostupné na webu. Plně podporuje operační systém iOS 11 a funkce nejnovějších iPhonů (3D Touch, Touch ID,..).

MaxiTip

MaxiTip nabízí přehledné webovky, které snadno konkurují výše uvedeným. Nabízí kurzové sázky, sázky live, nejrůznější statistiky. Nabízí aplikaci jak pro android, tak i pro iOS. Pro androidy stahujte přímo na jejich stránkách, v Google Play ji nenajdete. Pokud máte iOS, pak počítejte s tím, že není určena pro iPad, ale pouze pro mobilní telefony. Aplikace nabízí vždy intuitivní uživatelské rozhraní, možnost předzápasových i live sázek, možnost sdílení sázkových příležitostí a vsazených tiketů nebo přehlednou historii důležitých operací  a událostí.

Všechny kanceláře se samozřejmě snaží oslovovat nové hráče také skrze výši svých bonusů. Projděte si proto jejich aktuální nabídky, nabídku kurzů, zápasů,…prostě všeho, co vás zajímá, a v klidu se rozhodněte, kde si založíte účet.

Přejeme mnoho štěstí!